Trampolína BERG Ultim Champion InGround 330 Grey
  • Trampolína BERG Ultim Champion InGround 330 Grey
  • Trampolína BERG Ultim Champion InGround 330 Grey
  • Trampolína BERG Ultim Champion InGround 330 Grey

Trampolína BERG Ultim Champion InGround 330 Grey

21 843,00 Kč
S DPH Dodání do 10 dnů po naskladnění

Trampolína obdélníkového tvaru

Počet
19-10-2022

Podlahová trampolína nabízí jedinečné a patentované řešení pro lidi, kteří chtějí trampolínu instalovat tak, aby byla co nejméně vidět. Elegantním a jednoduchým způsobem lze trampolínu zapustit třeba na vaší zahradě jen pár centimetrů nad okolním terénem. Není třeba složitého vykopávání, dle ověřeného způsobu lze jednoduše podle návodu vyhotovit prostor pod trampolínou. Horní příčka stojí na nízkých nohách, které jsou pevně zakotveny k zemi. Velmi bezpečný ochranný okraj trampolíny o šířce 38cm a tloušťce 30mm. Skákací plocha má zvláště odolné osminásobné prošití. Pružiny GoldSpring umožňují skákat výše a bezpečněji. Galvanizace vnitřní a vnější strany rámu a pružin.

Pružiny TwinSpring Gold:

  • Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, Grand Champion a Elite+.

  • Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti.

  • Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuty. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže.

  • Komfort: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání.

Rozměry Trampolíny:

Rozměry: 330 x 220 cm

Šíře ochranného límce: 38 cm

Výška ochranného límce: 3 cm

Barva: šedá

Počet pružin: 72 TwinSpring Gold

Nosnost: 100 kg

Testováno na: 500 kg

Váha balení: 65 kg

BT32331330

Parametry

Nosnost
100 kg
Rozměr
330x220 cm
Ochranná síť
Ne
Tvar trampolíny
Obdélníková
Konstrukce
Přízemní
Řada
Vyšší